Petrklíč

Doporučujeme

e-knihu Ing. Aleny Harnové, MBA

Mentální brzdy v podnikání a jak je jednoduše překonáte i vy

Autorka Ing. Alena Harnová, MBA  pracovala dvacet let velkých korporacích a teď je deset let na volné noze. Své bohaté zkušenosti chce předávat ženám, které už začaly podnikat nebo o tom teprve uvažují, ale je pro ně důležité udržet si také volný čas pro rodinu.I ona v určitých obdobích řeší paralelně větší projekty pro velké firmy a malá zadání, má dvě děti, ráda cestuje, a tak je pro ni kromě financí důležitá i možnost zorganizovat si čas podle svých potřeb a přání. Stanovení priorit a balancování mezi nimi je tak jejím každodenním chlebem..


Tato kniha je určena všem, kteří začínají podnikat nebo o tom třeba teprve uvažují. V  jednoduchých a srozumitelných krocích Vám e-book na 177 stranách nabízí návod, jak překonávat jednotlivé překážky v začátcích, jak si stanovovat a dodržovat plány a cíle, na co se připravit, jak se úskalím vyhnout, jak si udržet správný směr, ale i balanc mezi podnikáním a rodinným životem.

A protože důležitou roli ve vašem podnikání hraje i správné nastavení ceny za vaše služby, věnuji této tematice samostatný e-book, který při koupi této e-knihy získáváte zdarma jako bonus.

A nakonec ještě jeden dárek k této knize- pracovní listy, které vás budou jednotlivými kapitolami provázet, budou vám usnadňovat práci a přehledně tak uvidíte svůj pokrok.

Máte zájem o koupi?

zařízení pro další vzdělávání pedagogických pracovníků